Müşteri Hizmetleri

Yardıma mı ihtiyacınız var? SSS’ımızı indir

Kredi kartım yoksa rezervasyon yaptırabilir miyim?

Bir otelde rezervasyon yapmak için geçerli bir kredi kartı gerekli olsa da eğer izin veriyorsa başka birinin kredi kartını kullanarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bu durumda rezervasyon yapmak için kart hamilinin detaylarını girip rezervasyon bilgilerinizle beraber kartıyla ödeme yapmanıza izin vermesini belirtmeniz gerekiyor.

Oteldeki konaklama için ödeme ne zaman yapılır?

Otel, rezervasyon tarihlerini girdikten sonra ve teyit için gelen e-postadaki “Boş Oda Durumu” sayfasında belirtilen şartlara göre ödemenizi alır. Bazı oteller otele giriş yapmadan önce kredi kartınızdan otorizasyon uygulama haklarını saklı tutarken otellerin çoğu otelden çıkış yaparken ödeme alır.

Rezervasyonumun teyit edildiğinden nasıl emin olabilirim?

Rezervasyonuzu yaptıktan sonra teyit sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada rezervasyon numaranız ve PIN kodunuz gösterilir. Bu, rezervasyonuzun otel tarafından teyit edildiği ve rezervasyonunuzun durumunu Booked.net'in "Rezervasyonlarım" sayfasında bir kez daha kontrol edebildiğiniz anlamına gelir.

Aynı zamanda doğrulama kodunu, PIN kodunu ve rezervasyonunuz hakkındaki bilgileri e-posta adresinize göndereceğiz.

Web sitesinde rezervasyon yaptım ancak teyit e-postasını almadım. Bu durumda ne yapmam gerekiyor?

Lütfen e-posta adresinizin doğru yazdığınızdan emin olun.

E-postayı gelen kutunuzda arayın, e-maili gelen kutunuzda bulamazsanız klasörlerinizi kontrol edin. E-posta bir istenmeyen posta filtresi veya e-posta kuralı nedeniyle taşınmışsa İstenmeyen Posta veya Önemsiz Posta klasörlerinde olabilir.

Aynı zamanda rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra almış olduğunuz rezervasyon numarınızı ve PIN kodunu girip "Rezervasyonlarım" sayfasında teyit e-postasını bulabilirsiniz.

"Rezevasyonlarım" sayfasının güvence altında olduğundan nasıl emin olabilirim?

Bookeder.com olarak güvenliğinize önem veriyor, en güncel güvenlik uygulamalarını kullanıyoruz:

  • Sunucumuz çevrim içi ticarette endüstri standardı olan “Secure Socket Layer” yani SSL’yı kullanmaktadır;
  • SSL sertifikası Thawte tarafından verilmiştir.

Tüm kişisel bilgileriniz ve kredi kartı detaylarınız şifrelenmiş durumda bulunmakta ve güvenli sunucularımızdan doğrudan otele iletilmektedir.

Evet, genelde oteller başkasına ait kredi kartını veya nakti kabul ediyorlar, ancak emin olmak için lütfen doğrudan otelle bağlantı kurun.

Bookeder.com’teki otelin sayfasından genel iptal politikasına ulaşabilirsiniz. Belirli bir otelin iptal politikasını konaklama tarihlerininzi girip ve “Koşullar” bölümündeki “Ücretsiz İptal”e tıkladıktan sonra kontrol edebilirsiniz.

Daha fazla soru göster