Hakkımızda

Bookeder.com, Kıbrıs yasalarına göre kurulmuş ve Avrupa’da hızla büyüyen özel limited şirket olan Ciliara Trading Limited tarafından işletilen çevrimiçi bir otel rezervasyon sistemidir.
İnternet tabanlı hizmetimizi daha etkin hale getirmek ve siz müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesi için sürekli geliştiriyoruz.

 • Batı Avrupa bölümü:
  Ciliara Trading Limited
  Strovolou 77, Strovolos Center, Office 204
  Strovolos PC 2018 Nicosia, Cyprus
  Telefon: +357 22 000 571
  E-posta: office@ciliara.com
  Web sitesi: www.ciliara.com
  Müdür: Hamervate LTD
  Yönetim Kurulu: Bogdan Pankiv, Oleksandr Protoven
  Tescil numarası: 157423 | VAT ID: CY 10157423i
 • Doğu Avrupa bölümü:
  Maklai LTD
  Gagarina street #5
  Khmelnitsky 28000, Ukraine
  Telefon: +380 44 528 06 79
  Faks: +7 499 503 40 41
  E-posta: support@booked.net
  Web sitesi: www.maklai.com.ua
  Müdür: Oleksandr Protoven
  Tescil numarası: 35305263

Şartlar ve Koşullar

Hizmet Tanımı
Bookeder.com, Kıbrıs yasalarına göre kurulu, hızlı büyüyen Avrupalı özel limited şirket olan Ciliara Trading Limited tarafından geliştirilen online otel rezervasyon sistemidir. VAT Numarası: CY 10157423i. Kullanıcılarımıza online olarak otel konaklama ve rezervasyon imkanları sunmak amacıyla otellerle kullanıcılarımız arasında bir aracı görevi görmekteyiz. Hizmetimiz oteller tarafından sağlanan bilgiye dayanmaktadır. Bu sitede yayınlanan tüm bilgilerin doğru olmasını sağlamak için tüm gayretimizle çalışmamıza rağmen tüm bilgilerin anlaşılır ve hatasız olduğunu garanti edemeyiz ve bölünmeler veya bilginin verilmemesinden sorumlu tutulamayız.

Sitemizdeki fiyatlar son derece rekabetçidir. Bookeder.com sitesindeki tüm fiyatlar aksi belirtilmediği sürece konaklama süreniz boyunca oda başına fiyatlardır. Bu fiyatlar otel tarafından değiştirilebilir. Bu oda için fiyatı aşağıdaki tarihler için gösteriyoruz. Bunlar ne afişe fiyatlar ne de rakiplerin fiyatlarıdır. Lütfen oda fiyatına nelerin dâhil olup olmadığını görmek için oda bilgilerini kontrol ediniz.

Mahremiyet
Yüksek, etik değerlere sahibiz ve mahremiyetinize saygı duyuyoruz. Hiçbir koşul altında kişisel bilgilerini üçüncü şahıslara vermeyeceğiz. Lütfen daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası'na bakınız.

Kredi Kartı Garantisi
Oteller, rezervasyonu garantilemek için kredi kartı detaylarını istemektedir. Kredi kartı bilgileriniz, doğrudan rezervasyon yapılan otele gönderilmektedir. Bir rezervasyon yaptığınızda seçtiğiniz otelle otomatikman bir anlaşma yapmış oluyorsunuz. Lütfen bazı otellerin kredi kartınızdan rezervasyon sırasında tahsil edebileceğine ve bazılarının etmeyeceğine dikkat edin. Bu nedenle rezervasyon yaptığınız zaman otel politikasına bakmanız gerekmektedir.

Kredi kartı bilgilerinizle ilgili sorumluluklarımızı oldukça ciddiye aldığımız konusunda emin olabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi şifrelemek için endüstri standartı “Secure Socket Layer (SSL)” teknolojisini kullanıyoruz. SSL sertifikamız Thawte tarafından verilmiştir. Bu nedenle yapılan her transferin %100 güvenli olduğunu garanti edebiliriz.


En İyi Fiyat Garantisi
Bookeder.com size en düşük oda fiyatını sunar. Eğer 24 saat içinde aynı otel odasını aynı rezervasyon koşullarında daha ucuza bulursanız, farkını biz size ödeceğiz. İadeyi almak için rezervasyon yapma anından itibaren 24 saat içinde bize yazınız.

İptal Etme
Yapmış olduğunuz rezervasyonu iptal etmeniz gereken durumlarda lütfen teyit e-mailinde yer alan talimatları izleyin. Otelin iptal politikasına göre iptal etmeniz durumunda hiçbir ücret kesilmeyecektir. Otel rezervasyon iptal koşullarını dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz. Otelin gerektirdiği tarihten sonra iptal eder veya otele gelmezseniz çoğu durumda 1 gecelik konaklama fiyatı kartınızdan tahsil edilebilir. Sizden hiçbir iptal ücreti fatura etmediğimize dikkat edin. Otel politikasını kontrol etmeniz gerekmektedir.

Feragatname
Bookeder.com olası en büyük titizlikle derlenmiştir. Hizmetlerimiz oteller tarafından sağlanan bilgilere dayanmaktadır. Bu nedenle, bu bilginin doğruluğundan oteller sorumludur. Oteller, fiyatları ve dolulukları gibi haklarındaki bilgileri herhangi bir anda değiştirebilir. Bu nedenle tüm bilgilerin doğru ve hatasız olduğunu garanti edemeyiz ve sağlanan bilgilerdeki hatalardan ve gerçeklere aykırılıktan sorumlu tutulamayız. Sağlanan bilgiye göre hareket etmeden önce her zaman bilginin doğruluğunu kontrol etmelisiniz.

Aksi belirtilmediği sürece bu sitedeki içeriğin telif hakkı Bookeder.com’a aittir.

Gizlilik Beyanı

Gizlilik Politikası
Gizliliğinizle ilgili sorumluluğumuzu oldukça ciddiye alıyoruz. Rezervasyonunuzu yaparken istediğimiz bilgiler size profesyonel bir hizmet sunmak için istenmektedir. Kişisel bilgileriniz üçüncü şahıslara talep ettiğiniz bilgi veya hizmeti sunmak amacıyla rezervasyonunuzu bizim aracılığımızla tamamlamanız için veya sizin açık rızanızla verilmektedir. Kişisel bilgilerinizi kendi grubumuz üyeleri, Avrupa Ekonomik Alanı dışında yerleşik güvenilen ortaklara ve kendi profesyonel danışmanlarımız gibi belli izinli üçüncü şahıslara açıklama hakkını saklı tutuyoruz.

Kredi Kartı Bilgileri
Kredi kartınızdan hiçbir ücret tahsil etmiyoruz. Kredi kartınız sadece rezervasyonunuzu garantilemek için gerekmektedir. Konaklamanızı otelde ödeyeceksiniz. Kredi kartı bilgileriniz güvenli bir sunucu yoluyla gönderilmektedir. Tüm kişisel bilgiler ile kredi kartı detaylarını şifreleyen en son güvenli teknolojiyi kullanıyoruz. Kullanılan şifreleme metodu Socket Layer" (SSL) teknolojisidir. SSL sertifikamız Thawte tarafından verilmiştir.

Sunucumuz ve ağımız yetkisiz girişlere karşı firewall (Güvenlil Duvarı) ile korunmaktadır. Bunun anlamı kredi kartı detaylarınızı bize yollamanın tamamen güvenli olduğunu garanti edebileceğimizdir. Kredi kartı detaylarınız sizin otele varış tarihinize kadar saklanacaktır. Bu tarihten sonra imha edilecektir.

Verileriniz üzerinde kontrol
Bizde saklı kişisel bilgilerinizi her zaman kontrol etme hakkınız vardır. Lütfen e-mailinizin konu kısmına “Kişisel veri talebi” yazın. Eğer kişisel bilgileriniz doğru değilse, talebiniz üzerine değiştiririz. Ayrıca bize aynı adres üzerinden bir e-mail göndererek kişisel bilgilerinizin sistemden kaldırılmasını da isteyebilirsiniz.

Size ne zaman e-posta göndeririz?
Rezervasyon yaptıktan sonra, rezervasyonunuz hakkındaki tüm detaylarla birlikte bir teyit mesajı alacaksınız. Bu mesajı otele rezervasyon garantisi olarak götürebilirsiniz. Bazen otelde konaklamanızdan sonra size görüşünüzü soran e-postalar gönderebiliriz. Eğer görüşünüzü belirtmek istemiyorsanız, bize bildirebilir ve biz de sizden herhangi başka görüş istemeyiz. Rezervasyon sürecinde özel teklifler ve daha fazla bilgi içeren haber bültenimizin e-posta adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.
Fakat, daha fazla e-posta almak istemiyorsanız, kolayca unsubscribe linkine tıklayın.

İletişim bilgilerimiz
Bookeder.com, Kıbrıs yasaları altında kurulu, hızlı büyüyen bir Avrupalı özel limitet şirket olan Ciliara Trading Limited tarafından geliştirilen bir online otel rezervasyon sistemidir. VAT Numarası: CY 10157423i.

Gizlilik bildirimi hakkında herhangi bir öneri veya görüşünüz varsa, lütfen bize e-posta gönderin: customer.service@Bookeder.com veya +44 (0)20 3026 5047 numaradan bizi arayın.

How we judge?

The aggregation process

The judging process begins with the collection of actual guest reviews made throughout the calendar year – from January 1 to December 31. Then the percentage of guests that rated the accommodation favourably be it “good”, “very good” or “excellent” are found.

Reviews are measured and combined depending on destination.

Other factors are considered in individual categories – for example when selecting the winners, finalists, highly recommended and recommended hotels in the “romantic” category, reviews left by couples are more influential.

 • We take the percentage of travellers who recommend accommodation at a country, regional and city or specific destination level for accommodation type, theme and star rating.
 • The accommodation rating is then compared with the average rating for accommodation at the same destination.
 • The accommodation’s average price per night for two people is then compared with the average price for the destination. The average price by destination is calculated across 2, 3 and 4-star hotels.
 • The final rating and price scores are then used to calculate the value score.

Benefits for travellers

The value score awarded to accommodation gives travellers assurance that the properties listed offer the best value for money in any destination.


Benefits for travellers

Best, Highly Recommended and Recommended accommodation will be automatically given a hotel award badge and presented with a certificate.

 • Showcase your success.
 • Stand out from your competitors.
 • Attract more guests.
 • Display your success via special badges tailor-made to be displayed on your hotel’s website.

About

The World Hotel Awards by Bookeder.com were established with the goal of providing traveller with lists of the best value for money accommodation in any destination worldwide.

Our awards are given after measuring and calculating a value for money score to generate lists for any destination.

To do this we:

 • Aggregate data from 18 global and local review sites.
 • Analyse more than 3 billion guest reviews for 300,000-plus accommodation types and categories.
 • Use an algorithm that measures the value score. The score is based on the level of customer satisfaction in the type of accommodation compared to the price you pay. This then allows us to list the best, highly recommended and recommended accommodation in every category.

The awards apply to any type of accommodation, from hotels to villas and apartments. Accommodation is awarded at a country, regional and city or specific destination level for accommodation type, theme and star rating.

The Best, Highly Recommended, and Recommended accommodation is awarded.