Cantabria pansiyonlar ve konaklanacak yerleri

50'den fazla sağlayıcıdan mevcut 4269 Cantabria pansiyonu arasında arama yapın

Gideceğiniz yer
Nereye gidelim?
Giriş
Tarih seçiniz
Çıkış
Tarih seçiniz
Oda & Misafir sayısı2 Misafir, 1 oda
Adil bir karşılaştırma için Booking.com’u yeni bir sekmede açacağız.
0Filtrele ve Sırala
Haritayı göster
1221-1240 / 4269
Apartamentos Nueva Berria SantoñaApart otel
7.8
Çok iyitoplam 78 yorum
sitemiz ve Booking.com
Başlangıç fiyatı3 717 TL /geceSeç
Olmares Apartamento Picos de Europa Pesaguero-La ParteDaire
9.2
Mükemmeltoplam 66 yorum
sitemiz ve Booking.com
2 yetişkin
1 yatak odası
1 yatak
Verandanın sahip 2 kişilik daire, Iglesia Santa Maria de Piasca'a 4.2 km mesafede konaklama imkanı sunmaktadır.
Başlangıç fiyatı4 306 TL /geceSeç
Casa AngelaDaire
9.2
Mükemmeltoplam 69 yorum
sitemiz ve Booking.com
Başlangıç fiyatı5 439 TL /geceSeç
Ah Apartamento El Rincon De CanadioDaire
8.3
Süpertoplam 111 yorum
sitemiz ve Booking.com
Başlangıç fiyatı2 856 TL /geceSeç
Apartamento MaitikaDaire
9.6
Mükemmeltoplam 93 yorum
sitemiz ve Booking.com
Başlangıç fiyatı10 562 TL /geceSeç
El Caserio De EstherPansiyon
8.4
Süpertoplam 86 yorum
sitemiz ve Booking.com
Teras ile pansiyon, Torre de Venero'a 4 km uzaklıktadır.
Başlangıç fiyatı4 941 TL /geceSeç
Apartamentos El MajueloDaire
9.1
Mükemmeltoplam 121 yorum
sitemiz ve Booking.com
En büyük seçenek:
9 yetişkin
4 yatak odası
3 yatak
Konaklama tesisi, tam donanımlı mutfak ile birlikte deniz manzarasına sahip ve Faro del Caballo'a 8 km uzaklıktadır.
Başlangıç fiyatı5 303 TL /geceSeç
Vivienda En El Casco Antiguo De Castro UrdialesDaire
9.0
Mükemmeltoplam 75 yorum
sitemiz ve Booking.com
Başlangıç fiyatı8 250 TL /geceSeç
La Casa De Fito Cerca Del Centro De ComillasDaire
9.0
Mükemmeltoplam 58 yorum
sitemiz ve Booking.com
Bu 70 m^2lik konaklama birimi 2 yatak odası, mutfak ve 1 banyodan oluşmaktadır.
Başlangıç fiyatı10 924 TL /geceSeç
Casa El VinadalDağ evi
9.1
Mükemmeltoplam 76 yorum
sitemiz ve Booking.com
8 yetişkin
4 yatak odası
4 yatak
Iglesia del monasterio'a yaklaşık 2.4 km mesafede bulunan dağ evi, 8 konuk için konaklama imkanı sunmaktadır.
Başlangıç fiyatı11 015 TL /geceSeç
Apartamentos Las Casucas De GemaDaire
8.9
Süpertoplam 61 yorum
sitemiz ve Booking.com
En büyük seçenek:
4 yetişkin
2 yatak odası
2 yatak
Isla Plana şehrindeki Tower of Cabrahigo'a 400 metre mesafede bulunan daire, mutfağa sahip konaklama birimleri sunmaktadır.
Başlangıç fiyatı4 669 TL /geceSeç
Apartamentos ArredondoDaire
8.2
Süpertoplam 132 yorum
sitemiz ve Booking.com
En büyük seçenek:
4 yetişkin
1 yatak odası
4 yatak
Arredondo şehir merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesinde ve Ruta Hasta El Nacimiento Rio Ason'a yürüyerek 10 dakikadan az bir mesafede yer alan bu otel, veranda, piknik alanı sunmaktadır.
Başlangıç fiyatı3 173 TL /geceSeç
Apartamentos Picos De EuropaDaire
9.0
Mükemmeltoplam 79 yorum
sitemiz ve Booking.com
Başlangıç fiyatı5 666 TL /geceSeç
-Mdemaria-Daire
9.5
Mükemmeltoplam 101 yorum
sitemiz ve Booking.com
Başlangıç fiyatı5 711 TL /geceSeç
La TerrazucaDaire
9.2
Mükemmeltoplam 58 yorum
sitemiz ve Booking.com
Daire, Ermita de la Virgen del Mar Kilisesi'a 2 km uzaklıkta ve güneşlenme terası, güneş terası sunar.
Başlangıç fiyatı7 389 TL /geceSeç
La Finca - Campamento En La NaturalezaLüks kamp alanı
7.0
Çok iyitoplam 59 yorum
sitemiz ve Booking.com
4 yetişkin
1 yatak odası
1 yatak
Herkes tesiste açık havuzun keyfini çıkaracak ve 11 odadan açılan bahçe manzarasına hayran kalacak.
Başlangıç fiyatı5 213 TL /geceSeç
Casona Valle De SobaKır evi
9.2
Mükemmeltoplam 62 yorum
sitemiz ve Booking.com
14 yetişkin
7 yatak odası
7 yatak
Cabarceno Vahşi Yaşam Parkı'a 33 km mesafede yer alan bu villa, açık havuza sahip ve tam donanımlı mutfak ile donatılmıştır.
Başlangıç fiyatı34 495 TL /geceSeç
Apartamentos Valdecilla NuevosDaire
9.0
Mükemmeltoplam 141 yorum
sitemiz ve Booking.com
Başlangıç fiyatı8 023 TL /geceSeç
Apartamento En Mogro. La Pizca.Daire
9.7
Mükemmeltoplam 37 yorum
sitemiz ve Booking.com
Başlangıç fiyatı4 986 TL /geceSeç
Apartamentos Noja PlayaDaire
9.4
Mükemmeltoplam 106 yorum
sitemiz ve Booking.com
En büyük seçenek:
4 yetişkin
2 yatak odası
2 yatak
El Barco'a sadece birkaç adım mesafedeki denize nazır daire, 4 konuk için 2 yatak odalı konaklama birimleri sunmaktadır.
Başlangıç fiyatı15 548 TL /geceSeç
Daha fazla göster
  • 1
  • 10
  • 20
  • 30
  • 40
  • 50
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 70
  • 80
  • 90
  • 100
  • 110
  • 120
  • 130
  • 140
  • 150
  • 160
  • 170
  • 180
  • 190
  • 200
  • 210
  • 214